Марк Садовский

Бізнес-тренер
Тренінги: Грані багатства

Марк є фахівцем в області фінансового консалтингу, бізнес-тренером, засновником фінансового клубу «Грані багатства», членом-кореспондентом МАН Екології та Безпеки Життєдіяльності, Майстер Рейкі.

Уродженець Дніпропетровська Марк Садовський закінчив хімфак Дніпропетровського Державного Університету і довгий час працював науковим співробітником Дніпропетровської Гірничої Академії, потім викладачем хімії в школі. «Лихі 90-е» змусили Марка Кимовича перервати викладацьку діяльність і піти в бізнес.

Зробивши успішну бізнес-кар’єру, Марк Садовський через 10 років «згадав» про свої педагогічних талантах і зайнявся спочатку фінансовим консалтингом, а потім заснував власну освітню програму «Грані багатства», сфокусовану на фінансовій грамоті і системному творчому світогляді. Слухачів тренінгів Марка Садовського об’єднує постійно діючий Клуб однодумців «Грані багатства», члени якого продовжують на практиці вивчати знання, здобуті у ході тренінгів 1-й і 2-го ступеня.

Освіта:

– Дніпропетровський Державний Університет, хімфак.

Найближчі треніги

 • 23-03-2018 13:00 - 25-03-2018 21:00

  "Грані багатства. Ефективне управління грошовим потоком" - це друга ступінь тренінгу "Грані багатства", де ви зможете поглибити свої знання, отримані на першій ступені. Ви отримаєте технології, що дозволять реалізовувати ваші цілі значно швидше та легше. Також тут ви розберетись з такими поняттями, як місія та призначення.

   

 • 18-05-2018 13:00 - 20-05-2018 22:00

  Пропонуємо вашій увазі унікальний курс «Грані Багатства», який змінить не тільки ваше уявлення про фінанси, інвестування і багатство, а й все ваше життя.
  «Грані Багатства» – це освітня система, сфокусована на фінансової грамотності та творчому світогляді.
  “Грані багатства. Основи фінансової культури” – це перша ступінь тренінгу “Грані багатства”.
  На тренінгу ви дізнаєтесь:
  • технологію створення фінансових потоків;
  • як з’єднати в єдине ціле такі поняття, як любов, свобода, пошук призначення, багатство та гроші;
  • як «розбудити» в собі фінансового генія;
  • як ефективно управляти своїм грошовим потоком (особистим і / або сімейним бюджетом) і постійно його збільшувати;
  • як розширити свою реальність до реальності багатства;
  • як стати фінансово вільною людиною;
  • як відкрити для себе новий світ, де не ви працюєте заради грошей, а гроші працюють на вас
  Запрошуємо на тренінг “Грані Багатства” всіх, кому важливо бути фінансово грамотною людиною і досягти в своєму житті фінансової свободи.