Олена Хома

Тренер
Тренінги: Дитяча Лідерська програма, Молодіжна Лідерська програма, Батьки і діти, Спортивно-туристичний табір «Лісовий герой», Мотузковий курс

З 2009р. Олена працює тренером особистісного зростання для дітей, віком від 4 до 17 років. Також проводить індивідуальні консультації для батьків. Автор і тренер дитячих лідерських програм, співавтор і тренер семінару «Батьки і діти», інструктор мотузкового курсу. Працює тренером у містах Хмельницькому та Одесі. Є автором і тренером програми стресостійкості і саморегуляції учнів 5-х класів загальноосвітніх шкіл.

У 2013 р організувала дитячий спортивно-туристичний табір «Лісовий герой» в смт. Сатанів, г. Одесса, с. Яноші, Закарпаття, Болгарія.

«Я хочу, щоб у дітей сформувалися життєво необхідні навички та поняття, щоб їм було набагато легше адаптуватися до дорослого життя. Щоб вони чітко розуміли свою мету в житті, вміли ставити і вирішувати завдання, знайшли здатність безболісно вирішувати конфліктні ситуації, що є запорукою успішного майбутнього дитини. І пам’ятайте: ніякі тренінги та заняття не замінять найголовнішого – батьківської любові і ласки. Любіть своїх дітей і будьте щасливі!»

Освіта:

– Хмельницький медичний коледж, спеціальність «акушерська справа»;

– Хмельницький Університет «Україна», спеціальність «Реабілітолог»

Найближчі треніги


  • 12-03-2018 17:30 - 12-03-2018 19:30

    «Веселка в небі» програма, яка допоможе виявити сильні і слабкі сторони Вашої дитини, навчити розуміти себе та інших, знаходити виходи з конфліктних ситуацій, розуміти, усвідомлювати і розрізняти свої емоції, працювати в команді, розвинути самостійність, ініціативність, сміливість, відповідальність, увагу, уяву, креативність.
    В результаті проходження програми дитина зможе легко спілкуватися і дружити з однолітками, вмітиме відстоювати свою думку, сформує лідерські якості.
    Заняття проводяться в понеділок і четвер о 17:30. Тривалість 7 тижнів.