Олена Дейна

Коуч, бізнес-тренер, професійний психолог
Тренінги: Коучинг персональної ефективності “Перший ступінь”, Постановка і досягнення цілей, Почуття і відносини, Бізнес-школа

Олена є коучем, бізнес-тренером, професійним психологом з більш ніж 10-річним стажем. З 2006р. – власниця тренінгової агенції “Розвиток” в м. Хмельницький. Розробник тренінгових програм з досягнення цілей, формування та посилення лідерських якостей, мотивації, комунікацій, командоутворення, а також з організації ефективних бізнес-систем.

З 2014 р. керує всеукраїнським благодійним проектом «Крок назустріч», який надає професійну психологічну допомогу постраждалим від військових дій в зоні АТО (учасникам бойових дій та їх родичам, сім’ям загиблих, представникам різних служб в зоні АТО, волонтерам, медикам і переселенцям) . Має особисту велику психологічну практику, проводить консультування в області гештальт-терапії, спеціалізується на сімейному консультуванні та роботі по виходу з кризових ситуацій, позиціонує себе як «менеджер по зв’язку з реальністю».

Є членом Української спільноти психотерапевтів. Протягом 10 років керує «Волонтерським лідерським рухом», основою діяльності якого є розвиток культури волонтерства, а також допомога людям з обмеженими можливостями. Завдяки «Волонтерська лідерського руху» було запущено багато соціальних проектів, закуплено професійне обладнання в різні медичні установи, надано допомогу безлічі дитячих будинків.

В даний час Олена проживає в Хмельницькому. Любить подорожувати, спілкуватися з цікавими, активними людьми, які вміють мріяти і готові ризикувати, щоб втілити свої мрії в реальність. Впевнена, що з метою – набагато цікавіше жити, а з цілеспрямованою людиною – набагато цікавіше спілкуватися. Своєю місією в житті вважає створювати позитивні зміни в суспільстві, своєю діяльністю сприяти процвітанню рідного регіону і всієї країни в цілому.

Освіта:

– Хмельницький національний університет, спеціалізація «Соціальний педагог, практичний психолог»;

– Еріксонскій міжнародний університет, Тренінг для тренерів від Меріл Аткінсон;

– Українське спільнота психотерапевтів, 5-річний проект з групової психотерапії, напрямок – гештальт-терапія;

– Європейська асоціація гештальт-терапії, підготовка за програмою «Московського гештальт-інституту» курс «Теорія і практика гештальт-терапії», закінчила супервізорську 3-ю сходинку;

– Visotsky Consulting, Школа Власників Бізнесу – Коучинг-програму ОМТ «Тренінг для тренерів»;

– Курс по спеціалізації «Психосоматика» у професора С. Ситника – Курс пропедевтики;

– А також багато інших освітніх програм

 

Найближчі треніги

 • 22-03-2018 16:00 - 23-03-2018 22:00

  Тренінгова компанія « Розвиток» запрошує сімейні пари та пари, які у відносинах, або бажають їх створити, на чуттєвий, емоційний, сповнений близькості та відвертості тренінг « Почуття та відносини. Майстерня сексуальності»
  Чи все Ви знаєте про свою сексуальність та Ваш контакт в парі?!!!
  Чи дозволяєте Ви собі свободу та насолоду?!!!
  Поговоримо?!!!
  Отож,запрошуємо до дорослої та відвертої розмови про «это» з Оленою Дейною.
  Це переверне Ваше стандартне уявлення про формат тренінгу. Процес дослідження себе та Вашої парності буде відбуватися в надзвичайно романтичній обстановці та подарує море задоволення.

 • 27-03-2018 10:00 - 29-03-2018 18:00

  Бізнес-школа «Розвиток» – це проект по впровадженню в працюючий бізнес ефективної системи управління.
  Ціль Бізнес-школи – введення інструментів управління для систематизації бізнесу, підвищення відповідальності та продуктивності персоналу, збільшення доходу, розширення компанії, передача оперативного управління компанією від власника директору і керівникам.
  Наше завдання вивести компанію на кардинально інший рівень розвитку; структурувати і так відточити внутрішню систему управління, щоб в майбутньому Ваш бізнес ріс, розвивався і збільшував доходи без вашого прямого втручання.
  Впровадження системи управління здійснюється самим власником бізнесу під нашим керівництвом і при постійній підтримці консультантів.

  Бізнес-школа «Розвиток» складається з 8-ми сесій тривалістю 2-3 дні кожна.

   


 • 30-03-2018 10:00 - 01-04-2018 21:00

  Запрошуємо вас на улюблений тренінг наших клієнтів.
  Коучинг «Життя на максимум. Перша ступінь» – це тренінг, який просто необхідно пройти усім, хто прагне розвиватись, працювати над собою, відкривати у собі нові ресурси та досягати нових результатів!
  При проходженні коучингу, ви отримаєте:
  – Новий погляд на своє життя
  – Постановка істинних цілей і створення стратегій для їх досягнення
  – Потужний енергетичний заряд
  – Пізнання своїх можливостей та ресурсів
  – Створення відносин, які будуть комфортні саме для вас
  – Тільки практика, мінімум теорії

  Ласкаво просимо жити на максимум!