Що змінити в собі, щоб бути багатим. 10 способів

Важливо розуміти, що сенс грошей в тому, що це енергія і треба відноситися до них позитивно, щоб постійно відчувати їх приплив. Для того, щоб розібратися – як заробляти гроші, треба спочатку зрозуміти чому люди їх втрачають. Є декілька причин.

1. Гроші треба любити
Дуже часто люди не люблять гроші. Чи можете ви сказати, в чому полягає любов до грошей і позитивний настрій до них? Подумайте хвилину. Деякі скажуть: “Я люблю їх витрачати”. Тоді в чому полягає любов до дітей? У тому, що ви “любите з ними гуляти”? Звичайно, ні! Любов до дітей проявляється в турботі про них – так само і з грошима – любов до грошей проявляється в увазі і турботі про них. Наприклад, дві різних людини йдуть купувати собі гаманець. Перша йде з думкою про те, що їй потрібний новий гаманець, а друга думає про те, щоб її грошам зручно було. Так от якби ви були грошима, в який гаманець ви б хотіли потрапити? Звичайно в другій! Гроші треба любити!!!

2. Негативні висловлювання з приводу грошей
Дуже обережно відноситеся до фрази “у мене немає грошей” – це може привести до того, що у вас їх дійсно не буде. Замість подібних негативних висловлювань можна сказати, наприклад так: гроші вже на шляху до мене і тому подібне.
Змініть ваші установки про гроші на позитивні:
– Я люблю гроші, і вони легко потрапляють в моє життя
– Я легко заробляю і витрачаю гроші
– Я завжди можу запрацювати стільки, скільки мені треба і тому подібне.

3. Жадність і економія
Платити гроші треба із задоволенням – стільки, скільки належить, але із задоволенням. Це може бути оплата яких-небудь послуг, продукти в магазині, купівля нових речей і так далі. Вам треба сприятливе відношення до грошей!

4. Економія на собі
Придбайте те, що запланували, інакше Всесвіт забере гроші іншим способом (наприклад, друг позичить гроші і не поверне). Навчіться витрачати на себе!

5. Страх залишитися без грошей
Гроші – це енергія і вони мають бути відкладені з позитивними іменами, наприклад:
– На подорожі, а не на старість.
– На сюрпризи долі, а не на чорний день.
– На профілактику здоров’я, а не на лікування хвороб.

6. Неясність цілі
Скільки ви хочете грошей і куди їх витратите? Прописуючи ціль треба відштовхуючись від того, що ви плануєте купити на ці гроші, або відкласти (витратити), потім підсумувати і вийде сума, яку ви хочете заробити. Якщо є чітка мета, то гроші можна заробити практично ні звідки.

7. Неувага до навколишніх ситуацій
Якщо ви наполегливо працюєте, а гроші до вас у результаті не приходять, іноді має сенс подивитися по сторонах, цілком можливо, що десь поруч знаходиться те, чого ви хотіли, і ви можете отримати це безпосередньо, минувши гроші.

8. Позичайте правильно
Якщо ви позичаєте гроші, отже, по суті, вони вам не потрібні. Якщо даєте грошей у борг, то обов’язково беріть запоруку в замін (як в ломбарді). Запоруку треба брати не тому, що людина погана, а тому, що майбутнє гарантувати ніхто не може.
Якщо хочете втратити друга – позичите йому гроші. Не можна давати другу велику суму у борг, можна поділитися тією сумою, яка не значна для вас. Якщо людина не віддає вам гроші – означає він вас чомусь учить, а саме як правильно їх позичати.

9. Рахуйте свої гроші
Гроші люблять рахунок! Єдина можливість управляти своїм фінансовим потоком – це рахувати їх. У банку гроші вважають і тому вони там є.

10. Стратегія бідності. Стратегія багатства

Бідна людина прагне заощадити. Багата людина спочатку накопичує з того, що заробила і витрачає те, що залишилося. Гроші треба ділити на категорії витрат : для бізнесу, на одяг, на харчування, подорожі після 60, профілактика здоров’я, дітям на майбутнє, на здійснення мрії і так далі.
Дуже важливо дотримуватися правила – не брати гроші в інших категоріях витрат! Як тільки у нас закінчуються гроші в якійсь з категорій, у нас з’являється привід їх заробити.
Багатство – це відношення тих грошей, які є, – на ті, які ми витрачаємо впродовж місяця. Позитивне відношення до грошей допомагає досягти наших цілей. І до цього варто прагнути!