Як мислити, щоб стати багатим

Людей, які не хочуть стати багатими практично немає. Монархи і відлюдники не беруться до уваги. Більшість  з нас хоча б раз уявляв собі, що стають спадкоємцями і отримують величезну суму грошей. Про те, як стати успішним і багатим, мріють багато, але по-справжньому заможніми стають лише одиниці. В чому секрет?

До недавнього часу багато хто взагалі не замислювалися над тим, чому люди багатыють. «Якщо грошей багато – значить, отримав спадок, виграв в лотерею, вдало одружився або успадкував сімейний бізнес» – це типова точка зору песимістів, які не вірять у власні сили. Тим часом існує ціла наука разом зі своїми законами і правилами про те, як притягати гроші. Отже, що ж це за закони?

  1. Закон грошового тяжіння: навчіться любити гроші

Головне правило – любіть гроші. Але пам’ятайте, що ця любов повинна бути чистою, не болючою. Якщо всі ваші помисли спрямовані на гроші, нічого доброго з цього не вийде, багатим ви точно не станете. Любити гроші слід за те, що вони допомагають втілити в життя мрії, дозволяють вам жити так, як ви бажаєте.

  1. Ментальний закон: мислити, як багатий

Друге правило полягає в тому, як мислити, щоб стати багатим. Ніколи не слід думати і говорити про те, що у вас немає грошей. Ці думки і фрази працюють на рівні тонких полів. Пам’ятайте про те, що всі думки матеріальні. Якщо постійно повторювати, що грошей немає, навряд чи вони незабаром з’являться. Особливо це стосується людей, які люблять поплакатися в жилетку друзям, щоб зайняти певну суму в борг. Взагалі слід думати про гроші в позитивному ключі.

  1. Закон про жадібність

Жадібність – це якість ще нікого не призвела до багатства. У кожного є приятель, який важко розлучається з накопиченими грошима. Такі люди економлять на всьому, відкладаючи копієчку в панчеху. Навіть накопичивши певну суму, вони не можуть легко з нею розлучитися, просто стають рабами грошей. Це найгірший варіант. Чому люди стають багатими? Та тому, що вони легко і з радістю розлучаються з грошима. Природно, що гроші при цьому витрачаються не на гулянки, а на справу, яка приносить ще більший дохід. Загалом, щоб фінанси у вас не переводилися, вони повинні не лежати в скарбничці, а працювати.

  1. Легкий закон

Наступне правило психології грошей – витрачайте гроші легко, радісно, ​​на цілі, які приносять позитивні емоції. Якщо ви розлучаєтеся з грошима з важким серцем, то ніякого задоволення придбання не принесуть, а витрачені гроші не повернуться так швидко, як ви планували.

  1. Закон протиріч хочете грошей – йдіть не до них, а до мети

Про те, як стати успішним і багатим, говорилося багато, наводилися приклади найзаможніших людей світу, які практично з нічого зробили свої статки. Не згадувалося лише про те, що всі вони ставили перед собою мету.

Поставте перед собою мету, працюйте для її досягнення, а не для того, щоб заробити грошей. Тільки в цьому випадку ви досягнете фінансового благополуччя. Не секрет, що багато підприємців, які ставили перед собою мету тільки розбагатіти, протягом перших трьох років роботи згортали діяльність. Відбувалося це тому, що головною метою їх діяльності було тільки збільшення прибутку, працювали вони без душі, часто займалися бізнесом, не надто цікавим їм особисто. Хочете стати багатим – вибирайте справу, яка буде особисто вам приносити позитивні емоції, задоволення.

  1. Закон грамотного планування.

Зрозуміло, що без чіткого плану витрачання грошей, можна з легкістю і непомітно розтринькати всі наявні кошти. Звикайте планувати свої витрати, це дозволить заощадити гроші і привчить вас до дбайливого їх витрачання (не плутати з жадібністю). Намагайтеся не брати в борг: займаючи, ви витрачаєте чужі гроші (вони розходяться набагато швидше), а віддаєте вже свої.