Передача автомобіля для перевезення інвалідів

8 вересня 2016 р. Волонтерський Лідерський Рух офіційно передав автомобіль Mercedes Sprinter, обладнаний пандусом, для використання за призначенням в благодійний фонд «Карітас», який безпосередньо надає послуги по безкоштовному перевезенню інвалідів в рамках проекту “Соціальне таксі”.

Стосовно цієї події сьогодні відбулася прес-конференція за участі міського голови Олександра Симчишина, керівника Волонтерського Лідерського Руху Олени Дейни, керівника проекту “Мобільна робота з молоддю в Україні” благодійного фонду Карітас Дмитра Козловського, керівника ГО “Світ без бар’єрів” Ігора Новченкова та учасника Волонтерського Лідерського Руху Ігора Гончара. Журналісти з різних видань та телеканалів змогли з перших вуст дізнатись інформацію про проект “Соціальне таксі”, про те як він втілювався, які вже є результати та про плани на майбутнє.

Проект стартував 1 березня 2016 року з однією машиною. За цей період було здійснено близько 600 поїздок. Щодня допомогу в перевезенні отримували 3-7 осіб. Фінансування проекту протягом цих півроку проводилось за кошти, зібрані Волонтерським Лідерським Рухом. Сума витрат склала приблизно 90 000 грн. Але найважливіше, що вдалося зібрати кошти не лише на обслуговування вже існуючого автомобіля, але й придбати новий.

Приємно відмітити, що в зборі коштів прийняло участь дуже багато небайдужих громадян не лише Хмельницької області, але й усієї України. Кожного дня підприємці з різних міст нашої країни перераховували кошти на допомогу в реалізації даного проекту, організовувались благодійні концерти, акції, різні заходи. Друзі, рідні та знайомі волонтерів долучались, роблячи свій особистий вклад у добру справу. Саме такі проекти, коли безліч небайдужих громадян нашої країни об’єднуються заради спільної справи, дають можливість побачити, що разом ми здатні на все, ми здатні втілити у життя будь-які ідеї. Ті, хто вірять та обирають підтримувати та допомагати, показують надихаючий приклад та вселяють віру тим, хто потребує допомоги.

Волонтерський Лідерський Рух вдячний усім, хто долучився і допоміг в реалізації проекту «Соціальне таксі». Наразі вже зібрано частину коштів для покупки третього автомобіля, а також є безліч планів на майбутнє. Так як з 2017 року на фінансування послуги «Соціальне таксі» будуть виділятись кошти міською владою, Волонтерський Лідерський Рух братиме під свою опіку нові, такі ж масштабні проекти, спрямовані на допомогу та підтримку саме тих людей, які найбільше цього потребують.