Благодійний проект по придбанню інфузоматів реалізовано!

4 травня 2017 р. учасники Волонтерського Лідерського Руху передали шприцеві інфузомати, які було придбано за зібрані кошти, Хмельницькій міській інфекційній лікарні. В рамках даного проекту було зібрано 150 тис. грн, за які волонтери закупили 9 інфузоматів.
Три з них отримало відділення інтенсивної терапії Хмельницької інфецкійної лікарні, а решту обладнання буде подаровано тернопільській обласній дитячій лікарні в відділення інтенсивної терапії новонароджених та в педіатричне відділення для виходжування недоношених новонароджених.

Дані електронні пристрої використовуються при внутрішньовенному вливанні, у випадках , коли необхідна висока точність, а також безпека для хворого. Інфузійний насос дозволяє лікарю задавати програму і регулювати швидкість введення необхідної дози препарату завдяки спеціальній електронній системі, вбудованої в нього . Електроніка дає можливість вводити ліки в будь-який час декількома способами, враховуючи різні фактори. Вартість одного такого приладу складає близько 17 000 грн.

Ми щиро вдячні усім небайдужим людям, які відгукнулись та допомогли втілити у життя даний проект.