Про нас

Агенція «Розвиток» налічує близько 20 тренінгових програм. Кожна програма має свої конкретні орієнтири, цілі та завдання. Тому в залежності від потреб клієнтів, для них підбирається саме той тренінг, який зможе допомогти вирішити необхідну задачу.

Тренінгова агенція «Розвиток» це:
- Бізнес-тренінги (фінансова грамотність, управління бізнесом, продажі, командоутворення)
- тренінг особистісного зростання (потужна комплексна програма для змін і розвитку)
- Особиста ефективність (тайм-менеджмент, ораторське мистецтво)
- Сімейні тренінги (взаємовідносини, батьки і діти, дитячі програми)

ДЛЯ КОГО МИ ПРАЦЮЄМО?

Найчастіше, у тих, хто прийшов в нашу компанію, питань набагато більше, ніж відповідей. Багато хто вже встиг ґрунтовно заплутатися і не дуже розуміє, куди рухається. Але якщо ви вже усвідомили, що хочете змін, готові поглянути на своє життя з іншого боку, то наша компанія якраз для вас.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

При підборі програми ми враховуємо: • Вік абітурієнта. Є програми, які орієнтовані на дітей, підлітків, молодь, людей середнього, а також старшого віку. • Ціль. Ми допомагаємо не тільки поліпшити взаємини в сім’ї, а й впоратися зі складнощами на роботі, в спілкуванні з дітьми та батьками. Когось влаштує зробити кар'єру в рамках своєї компанії, а хтось хоче розвинути власний бізнес і вивести його на більш високий рівень. Ми готові запропонувати вам тренінг, який дасть потрібний поштовх і дозволить рухатися в правильному для вас напрямку. Кожен тренінг має певну ціль. Ми пропонуємо вам лише те, що корисно саме для вас в даній конкретній ситуації.

ЧОМУ САМЕ МИ?

Насправді, коученгових центрів на просторах України не мало. Тому часто вибрати буває складно. Хочете знати, на що звернути увагу? Це просто. Найважливіше - це особистість тренера і його професіоналізм. А також не менш важливими є досвід роботи і надійність компанії. Ми маємо 10-річний досвід роботи і більше 5000 вдячних клієнтів. За роки роботи тренінгової агенції «Розвиток» наші програми пройшли клієнти з майже всіх регіонів України, а також жителі інших країн, таких як Німеччина, Молдова, Росія, Білорусь, Словенія, Ізраїль, Італія, Канада і Кіпр. Кожен наш тренінг має чітко поставлену ціль і очікуваний результат. Всі наші коучі - сформовані особистості, які вміють знаходити підхід до аудиторії і ведуть тренінг так, щоб кожен учасник отримав результат. Хочете відкрити для себе нові грані і зробити життя кращим? Приходьте. Ми знаємо, як цього досягти!

Наша команда

Наш офіс